Przedszkole Prywatne w Wilanowie

Nasza historia rozpoczęła się w 1985 roku, kiedy to pierwsza grupa Dzieci przyszła do naszego prywatnego przedszkola z zaczarowanym ogrodem przy ul. Husarii 34 w Wilanowie.

„W tamtym czasie byliśmy jednym z pierwszych niepublicznych przedszkoli w Warszawie” – wspomina Joanna Bielowska, założycielka i właścicielka Przedszkola im. Jasia i Małgosi.

Od tamtego czasu minęło już przeszło 35 lat, a my niezmiennie na początku września rozpoczynamy nową przedszkolną przygodę z Dziećmi, które z uśmiechami na twarzy wkraczają w nowy etap swojego życia.

W naszym przedszkolu uczą się Dzieci od drugiego do szóstego roku życia w trzech grupach – Maluchy, Starszaki i Zerówkowicze.

Przedszkole mieści się w przestronnym domu z pięknym i dużym ogrodem w kameralnej i spokojnej części Wilanowa. (stary Wilanów)

Dogodny dojazd do przedszkola z lokalizacji: Wilanów, Zawady, Powsin, Ursynów, Mokotów, Konstancin-Jeziorna, Gocław, Wawer.

przedszkole wilanów

#onas #prywatneprzedszkole #przedszkolezogrodem #dużyogród #starywilanów #wilanów #zawady #powsin, #ursynów #mokotów #konstancinjeziorna #gocław #wawer